Welkom bij Budget Computers!

30-0703-02 GBIC 1000Base-LX/LH Gigabit Interface Converter (GBIC) Module

Meer afbeeldingen

30-0703-02 GBIC 1000Base-LX/LH Gigabit Interface Converter (GBIC) Module

Normale prijs: € 79,00

Special Price € 24,99

Beschikbaarheid: Op voorraad

30-0703-02 GBIC 1000Base-LX/LH Gigabit Interface Converter (GBIC) Module
Beschrijving

Details

The Cisco 1000BASE-LX/LH GBIC (WS-G5486) fully complies with the IEEE 802.3z 1000BASE-LX10 standard. It allows for reaches up to 6.2 miles (10 km) over single-mode fiber (SMF) and up to 550 meters over multimode fiber (MMF).

Part: 30-0703-01,
30-0703-02, CNI9Y82AAA, WS-G5486
Genuine Cisco Part

Extra informatie

Extra informatie

Artikelnummer BC11000146
Merk Cisco
Partnummer WS-G5486
EAN Code Nee
Staat Gebruikt
Garantie 3 maanden
Beoordelen

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.