• -€ 9,99

30-0703-01 GBIC 1000Base-LX/LH Gigabit Interface Converter (GBIC) Module - WS-G5486

€ 24,99
€ 15,00 € 9,99 korting
Incl. BTW

30-0703-01 GBIC 1000Base-LX/LH Gigabit Interface Converter (GBIC) Module - WS-G5486

Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Aantal

Details


The Cisco 1000BASE-LX/LH GBIC (WS-G5486) fully complies with the IEEE 802.3z 1000BASE-LX10 standard. It allows for reaches up to 6.2 miles (10 km) over single-mode fiber (SMF) and up to 550 meters over multimode fiber (MMF).

Part: 30-0703-01,
30-0703-02, CNI9Y82AAA, WS-G5486
Genuine Cisco Part

BC11000145

Datasheet

Staat
Gebruikt
Garantie
3 maanden
Partnummer
WS-G5486
Nieuw product

Je bent misschien ook geïnteresseerd in

Anderen bekeken ook
HP Color LaserJet Managed Flow MFP E778 - Printer
€ 3.920,00
USB muis
€ 17,00
Verbatim DVD-R 16X 4.7GB 50pk 4.7GB DVD-R 50stuk(s)
€ 22,95
Craytech Mini toetsenbord - Sanikey Touch Mini
€ 169,40